Львівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок №187 Львівської міської ради

 







Розклад організованої діяльності

 

 


 

 

 

 

 

ОРІЄНТОВНИЙ РЕЖИМ ДНЯ

ДЛЯ ДІТЕЙ 2-6 РОКІВ

 

 

 
Режимні процеси
3-й рік життя
4-й рік життя
5-й рік життя
6-й рік життя
прийом, огляд дітей
8.00-8.50
8.00-8.30
8.00-8.50
8.00-8.40
Ранкова гімнастика
8.50-9.00
8.30 -8.40
8.50-9.00
8.40 -8.50
Сніданок
9.00-9.30
8.50- 9.20
9.00-9.20
9.00-9.20
Підготовка до заняття
9.30-9.40
9.20-9.30
9.20-9.30
9.20-9.30
Освітня діяльність
9.40-10.15
9.30-10.20
9.30-10.20
09.30-11.00
Підготовка до прогулянки, прогулянка
10.15-11.45
10.20 -12.00
10.20-12.20
11.00-12.20
Повернення з прогулянки, гігієнічні процедури
11.45-12.00
12.00-12.10
12.20-12.30
12.20 - 12.30
Обід
12.00-13.00
12.10-12.40
12.30-13.00
12.30 -13.10
Сон
13.00-15.00
12.40-15.20
13.00-15.20
13.10- 15.15
Поступовий підйом, гімнастика пробудження,
15.00-15.30
15.20-15.40
15.20-15.40
15.15-15.50
Полуденок
15.30-15.50
15.40-16.00
15.40-16.00
15.50-16.15
Ігри, самостійна діяльність, гурткова робота
15.50-16.30
16.00-17.00
16.00-17.00
16.15 -17.00
Прогулянка, повернення додому
16.30-18.30
17.00-18.30
17.00-18.30
17.00-18.30

 

РОЗКЛАД ОРГАНІЗОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ 

 

Групи

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

І ясельна група «Веселка »

1.Розвиток рухів.

2.Художня література.

1.Розвиток мовлення.

2.Ліплення/

аплікація.

1.Музичне.

2.Малювання.

1.Сенсорне.

2.Розвиток рухів.

1.Розвиток мовлення.

2.Музичне.

ІІ ясельна група

«Віночок»

1.Художня література.

2.Розвиток рухів.

1.Розвиток мовлення.

2.Ліплення/

аплікація.

1.Розвиток рухів.

2.Малювання.

1.Сенсорне.

2.Музичне.

1.Музичне.

2.Розвиток мовлення.

І молодша група

«Ромашка »

1.Довкілля.

2.Музичне.

1.Математика.

2.Ліплення/

аплікація.

1.Розвиток мовлення.

2.Фізкультура.

1.Музичне.

2.Художня література.

1.Узагальнення+

Малювання.

2.Фізкультура.

ІІ молодша група

«Метелики»

1.Музичне.

2.Фізкультура.

1.Довкілля.

2.Математика.

1.Художня література.

2.Ліплення/аплікація.

3.Фізкультура.

1.Розвиток мовлення.

2.Музичне.

 

1.Узагальнення+

Малювання.

 

ІІІ молодша група

«Струмочки»

1.Довкілля.

2.Музичне.

1.Розвиток мовлення.

2.Фізкультура.

1.Математика.

2.Малювання.

1.Художня література.

2.Ліплення/

аплікація.

3.Фізкультура.

1.Узагальнення.

2.Музичне.

 

І середня група

«Барвінок »

1.Довкілля.

2.Малювання.

1.Фізкультура.

2.Математика.

1.Розвиток мовлення.

2.Музичне.

1.Фізкультура.

2.Художня література.

3.Ліплення/

аплікація.

1.Узагальнення.

2.Музичне.

 

ІІ середня група

«Дзвіночки»

1.Довкілля.

2.Малювання.

1.Математика.

2.Фізкультура.

3.Музичне.

1.Художня література.

2.Ліплення/

аплікація.

 

1.Фізкультура.

2.Розвиток мовлення.

 

1.Музичне.

2.Узагальнення.

 

І старша група

«Бджілка »

1.Дитина навколишній світ.

2.Музичне.

1.Мовленнєве спілкування.

2.Цікава математика.

3.Фізичне виховання.

1.Грамота, у світі звуків.

2.Християнське виховання.

3.Музичне.

1.Художня література +

ліплення/

аплікація.

2.Фізичне виховання.

1.Узагальнення +

Малювання.

2.Валеологія.

ІІ старша група

«Калинка »

1.Фізичне виховання.

2.Дитина і навколишній світ.

1.Музичне.

2.Мовленнєве спілкування.

3.Цікава математика.

1.Художня література.

Ліплення +

аплікація.

2.Валеологія.

 

1.Грамота, у світі звуків.

2.Християнське виховання.

3.Музичне.

1.Фізичне виховання.

2.Узагальнення+

малювання.

 

ІІІ старша група

«Сонечко »

1.Мовленнєве спілкування.

2.Фізичне виховання.

3.Християнське виховання.

1.Цікава математика.

2.Музичне.

3.Дитина і навколишній світ.

1.Художня література.

Ліплення +

аплікація.

2.Музичне.

1.Грамота, у світі звуків.

2.Валеологія.

 

1.Узагальнення +

Малювання.

2.Фізичне виховання.

І логопедична група

«Лілея »

1.Грамота, у світі звуків.

2.Логопедичне.

3.Фізичне виховання.

1.Цікава математика.

2.Музичне.

3.Ліплення/

аплікація.

1.Дитина і навколишній світ.

2.Валеологія.

3.Фізичне виховання.

4.Логоритміка.

1.Логопедичне.

2.Мовленнєве спілкування.

3.Музичне.

4.Християнське виховання.

1.Художня література.

2.Малювання.

ІІ логопедична група

«Левенятко »

1.Дитина і навколишній світ.

2.Логопедичне.

3.Музичне.

1. Мовленнєве спілкування.

2.Логопедичне.

3.Християнське виховання.

4.Логоритміка.

1.Фізичне виховання.

2.Логопедичне.

3.Цікава математика.

1.Художня література +

ліплення/

аплікація.

2.Логопедичне.

3.Грамота у світі звуків.

1.Малювання.

2.Музичне.

3.Логопедичне.

4.Фізичне виховання.